Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Triky a efekty s obrázkami a postavami.

Čawesáč,chalani chcem sa opýtať na nejaký dobrý softík na robenie rôznych trikov z obrázkami a z kreslenými postavami.Napr:panáčik tancuje a zhora na neho spadne kameň,na zemi sa z toho stane placka a po chvíli sa začne tá placka naťahovať hore-dole až sa nakoniec z toho znovu stane panáčik ale napr: s kockou namiesto hlavy.Proste chcem nejaký program,s ktorým si môžem takéto scenáre vymyslieť a použiť to ako upútavku pred domácim videom.Díkes

Adobe Flash som našiel, ale ten double post?A nemáš niečo nie také náročné(cenovo)ako Adobe,nie som profík,potrebujem to len pre domáce využitie,nie na biznis.Aj keď kvalitou to nebude porovnávateľné,ale potrebujem zvládnuť princípy programu a naučiť sa tvoriť jednotlivé pozície a efekty.Díkes

:-) double post ti uz vysvetlil tulak :-) chtel jsem taky jen do BluRay disku z tabora pridat neco malo efektnich titulku a predelu, a hledal jsem tedy takovy nastroj zdarma. Par jsem jich nasel ( ani jeden neumel text ) a tvarily se uzivatelsky dost nepratelsky. Takze jsem puvodne zamyslel, ze si po nekolika letech nainstaluju upirateny flash, protoze v nem to delat je fakt jednoduche ( animace, ostatni je objektove orientovane programovani a to tak jednoduche neni ). Nakonec jsem od efektu ustoupil a vyuzil pouze prechove efekty poskytovane primo strihacim programem.