Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malá hlasitost při přehrávání filmů

NTB fujitsu siemens esprimo mobile 5545
dvoujádro intel core 2 duo T8100 2,10 GHz, 2 GB RAM
grafická karta ATI Mobility Radeon HD 2400 128 MB

codec pack 6030.all in 1

přehrávač WMP 11 a POWER DVD..hlasitost nastavena na maximum jak v ovládání hlasitosti tak v programech v nastavení.

děkuji za odpověď

Zvysit hlasitost na reproduktorech. To jsi na to neprisel sam?

Ja vim, repracky na notebooku jsou jen pro prilezitostne nouzove pouziti. Na sledovani filmu je audio out pro sluchatka ci vnejsi reproduktory.

Dobry zpusob, jak si znicit "repracky" na reproduktoru daleko drive. Repracky v notabooku jsou urceny k prilezitostnemu pouziti a jejich zvuk je tristni. Maximalni hlasitost, kterou z toho dostanes je dana vyrobcem notebooku jako hranice mezi celkem malo zkreslenym zvukem, malemu niceni reproduktoru a aby bylo vubec jeste neco slyset. Kdyz to budes zesilovat pres gain, bude to chrastit, nechutne zkresleni, za chvili ti reproduktory odejdou.

I kdysi byly notebooky s "velmi dobrým" zvukem, mnohem lepším než běžný průměr, např. Compag N115.
A i u nových notebooků zjišťuju, že čím novější noťák, tím je zvuk lepší, např. i u zde opovrhovaných Acerů i v cenách okolo 12tisíc.
Dražší Acery už mají 5 reproduktorů a šestý subwoofer - a nevěřili byste, jaký zvuk z toho jde ! např.

http://www.alza.cz/acer-aspire-8930g-864g64bn-gemst one-blue-d99699.htm

Pro 1-3 lidi v pohodě.

Ale jo, já nemluvím o 20Hz, já mluvím o "velmi použitelném" zvuku jdoucím z nepochopitelně mrňavých reproduktorků.
Třeba jeden odešlý compaq N115 jsem si rozebral, a tu reproduktorovou jednotku( s repráčkama oválkama 1cm x 2cm) jsem si doplnil zesilováčkem a jsem moc spokojený v nutných případech.
Doporučuji si někde vyzkoušet na vlastní uši!