Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzá mi PC

Dlouho nabíhá, často zamrzá (zatížený, nezatížený, i při nabíhání Win). Co to může být? Windows?
Jinak CPU i RAM by mělo být OK. Testováno Orthosem. Disk sem projel HDD Scanem a snad taky OK.
Jakou doporučujete ještě HDD diagnostiku?

Jinak E6750 2,66 @ 3,2 GHz
Asus commando P965 - poslední bios
2x1024 MB RAM A-Data Extreme ed. 800 MHz CL4
HDD Samsung 250GB 8MB
Asus 7950GT 512MB

loading...

Teploty jsou OK. Obě Jádra CPU kolem 40st. (max 65st při dlouhodobém 100 proc. vytížení), MB 35-40,
Akorád grafika topí jako prase > 70 ve woknec a při hraní i 120st.C. :x: Ale se*u na ni..
Zdroj je Fortron 500w - bulková verze blue stormu.
jinak MB je stará rok, cpu rok, VGA 2 roky a RAM asi 4 měsíce, zdroj 2 roky

kromě testu pamětí - chtěl jsem napsat že je moudřejší vyhnout se nejlevnějším a-data, vidím že pozdě :(
jsou v pořádku ovladače? je naistalován intel chipset diver?
co se všechno spouští po startu, kolik procesů? viz msconfig.exe nebo free starter: víš všechny co jsou zač?

tak po testu HDD mi to při restartu vždy kontroluje HDD (ještě před spušť.Win - modré okno) a několiksetkrát tam proběhne "obnovení osamoceného souboru")
Už je toho na mě nějak moc, takže format c: a nová instalace win xp
jinak v A-Data problém nevidím. v testech vycházej dobře a mě bez problémů chodily 907 mhz 4-4-4-12,
kámošoj skoro 1200 mhz při CL5.

F8 mě nehodí do nouzového režimu, ale dá mi výběr z čeho bootovat.

Nechci strašit, ale se stejnými problémy mi pomalu umíral disk až chcípnul, Memtest byl v pořádku, utilita od výrobce podivuhodně také. Občas se to vůbec neseklo, někdy při startu PC, někdy při poslouchání hudby. V live linuxu to bylo OK, takže jsem paměti vyloučil a jednoho krásného dne počítač začal pípat, z jednoho z 30 pokusů naběhnul(POST obrazovka), ale u bootování se to seklo, vůbec se nezobrazilo logo Windows, ve druhé instalaci(na fyzicky jiném disku) to dělalo to samé, ale občas BSOD.