Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po každém startu PC se "restartne" DNS-musím pak ručně nastavit

Ahoj, po každém startu PC se vymažou servery DNS z nastavení ipconfigu. Předvčerejškem jsem "preventivně" dělal full scan NODem a SUPERAntiSpywarem v nouzáku (samozřejmě s vytáhnutým síťovým kabelem). Našlo mi to keylogger :-( a trojan "DNS changer". Oba škůdce jsem odstranil a od té doby mám tento problém. Netuším čím by to mohlo být.

P.S. Netuším kde se tam ty potvory vzaly. Na stránky +18 nechodím(aspoň já ne).:-/

v třetím logu nevidím žádný konflikt antispyware, ze síťových věcí vidím mRouterConfig pro mobil, qip (předpokládám neškodný) a skype - ten je podezřelý vždy.
zkus je pro jednou všechny deaktivovat, ať už pomocí starteru, msconfig.exe nebo hijackthis.

Našlo mi to ... trojan "DNS changer".

pokud bys věděl přesný název a něco o tom dohledal, možná že by byla zmínka zda to postihuje nějaké knihovny.
podle f-secure - že by měla v registrech hodnota "nameserver" vadná přístupová práva a vadnou hodnotu? zkontroloval bych i větev ControlSet002 a currentControlSet.

pak už by zbýval jedině vir: že je nakažený nějaký program, který dělá co nemá. taky update na sp3 by mohlo pomoct.