Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Movie Maker - nelze mi publikovat film

Dobrý den,
mám Windows Movie Maker (Windows Vista Home Premium) a nelze mi publikovat film.
Píše to, že mám zkontrolovat umístění zdrojových souborů, oprávnění pro ukládání do daného umístění a místo na disku...
Vše je OK, přesto to nejde... Jiný film mi publikovat lze....
Co s tím?????
Děkuji,
Jakub
Změna předmětu, původně: Windows Movie Maker (LaKr) (Kráťa)

Pokud nezabralo výše ostatní a WMM hlásí (mele) furt to samý :

oprávnění pro ukládání do daného umístění a místo na disku...

Zkus přesunout video do svých dokumentů a cílové video ukládat taky tam . Třeba je to jen v schizofrenní podstatě Vist.