Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - jake části PC by bylo nejlépe vyměnit za nové?

Zdravím, chci se zeptat jake části PC by bylo nejlépe vyměnit za nové, kdybych chtěl aby mi tam šli hrát novější hry?(vím že by bylo nejlepší vyměnit všechno:) ale ja bych chtěl vědět které součásky jsou obvzlášť staré) PC sestava: AMD Sempron 2200+,512mb RAM, NVIDIA GeForce FX 5500. Základní deska RZ 7VT600P-RZ(-C) VIA KT600 chipset. Kdyžtak napište i nějaké konkrétní součástky a odkazi kde je najdu. Děkuju předem pls. odpoved na mail dhodonsky@email.cz
Změna předmětu, původně: PC sestava (LaKr) (Kráťa)

Opravdu bude potřeba vyměnit všechno. Jestli se ti do toho nechce sáhnul bych hlavne po RAMkach a po grafice.
Tahle sestava by byl problém?
Zotac GeForce 9600GSO 384MB PCI-E
Thermaltake SopranoRS 101
Fortron 500W Pasivní PFC
Gigabyte P31 DS3L
Intel Pentium Dual-Core E2180
A-DATA extreme edition 2x1GB
Seagate Barracuda 500GB

Přetaktuješ procák a grafiku a máš dělo. Dělalo by to cca 11000,- Kč s DPH