Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém so spustením súbora s príponou - bin

Rozpakoval som hru.Je to jeden súbor s príponou - iso.Toto iso som otvoril vo vir. jednotke pomocou Daemon tools.Je tam asi 5 súborov ,medzi nimi "setup.exe" a "setup-1a.bin.
No,a tu som skončil.Pomocou -setup.exe- som nainštaloval hru, aj ju spustí,načíta (loading) prvy level a vypíše že stlačenim -Space- spustiť hru.Po stlačeni- Space- ma hodí na plochu.
Prečítal som si niekolko stránok ohladom otvorenia súboru bin v DT , vir. jednotku vytvorím dám vytvoriť obraz disku suborom "setup-1a.bin",vyhodí okno "Daemon tools - chvilku vyčkejte"(pc pracuje),potom sa otvorí okno "Jednotka CD-ROM (I:)" a možnosť volby ako to už býva pri vsunutí CD media.
Ale ked chcem otvoriť vir.jednotku ,tak ako ked som otváral -iso- ,a dám "OK" tak vypiše túto hlášku:

"Disk nelze prečíst.Je poškozen alebo aplikácia je typu ktorú Windows nepozná."

Tak neviem kde robím chybu a ako pracovať s tým -bin súborom,aby som sfunkčil hru.
Ďakujem za rady.

Zamykám. Prečítajte si, prosím, pravidlá poradne. Nelegálne šírenie softvéru nepodporujeme. (los)

Kontaktuj technickú podporu výrobcu tej hry, že ti to nejde spustiť z binu, prípadne reklamuj - určite sa tým budú zaoberať.

Spĺňa tvoja konfigurácia požiadavky? Je tvoj operačný systém podporovaný? Skúšal si režim kompatibility? Aká je to vlastne hra?

Ano, je to tak ,ale ja to už druhý deň skúšam od rána do večera.Robím to v Daemon Tools ,aj to načíta ale ked virtualnu jednotku chcem otvoriť tak vypíše že je prázdna alebo poškodený disk alebo formát ktorý Win XP nevie spracovať.Tak naozaj neviem ako ďalej.
Bol by som rád keby si niekto našiel čas a postupne krok po kroku by ma k tomu doviedol.
Ja ked niečo viem rád zase pomôžem iným.

Ďakujem.