Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení notebook a TV.

Dobrý den potřeboval bych radu. Rád bych propojil notebook Asus s výstupem na TV k televizi. Jaký kabel mám prosím použít? Na několika stránkách jsem se dočetl o 7 Pin S-Video konetoru ( výstup by měl být na tento konektor ) . Dá se někde sehnat v ČR a je možné signál táhnout i 15 až 20 metrů, jestli do toho mám vůbec jít. Předem děkuji

Základní deska:
Typ CPU Mobile AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3400+
Název základní desky Asus A6000M Series Notebook
Čipová sada základní desky nVIDIA GeForce Go 6100, AMD Hammer
Pracovní paměť 448 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
DIMM2: Qimonda 64T64020HDL3SB 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
Typ BIOSu AMI (08/09/06)

Zobrazení:
Grafický adaptér GeForce Go 6100 (256 MB)
Grafický adaptér NVIDIA GeForce Go 6100 (256 MB)
3D-akcelerátor nVIDIA GeForce Go 6100
Monitor AU Optronics B154EW01 [15.4" LCD]

Pokud má tvoje TV S-Video vstup, pak máš vyhráno. Stačí ti obyčejný S-VIDEO kabel, který koupíš kdekoliv, kde se prodávají TV, kamery apod.
Další možnost si udělat nebo koupit kabel S-VIDEO -> Composite video. Na výrobu je to jednoduché, pouze jeden malý kondenzátor přímo v S-Video konektoru.

Teď k té délce. I těch 15m je hodně. Pokud to opravdu potřebuješ, existují bezdrátová pojítka.