Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze kopirovat dvd

dobry den, prosim poradte co mam delat. Error copying file or folder: can not create or replace AUDIO_TS: can not find specified path. make sure you specify correct path. prave jsem si chtel zkopnout jeden film a ejhle ]:( kopirovani cd jde v poho, ale dvd ne. mam win xp sp3 diky

Otevřít Tento počítač, pravým na DVD, Otevřít, bafnout složku VIDEO_TS a přetáhnout ji na plochu. Po zkopírování otevřít vypalovací program, zvolit Vytvořit VideoDVD a do předpřipravené struktury DVD přidat obsah zkopírované složky na ploše. Pak vypálit.