Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalacni program ukoncen

:-):-):-)zdravim mam integrovanou grafickou kartu mobile intel 965 express chipset family a kdyz chcu nainstalovat ovladac vyhodi mi to chybu INSTALOVANY OVLADAC NENI PRO TENTO POCITAC OVEREN.VYZADEJTE SI OD VYROBCE POCITACE PRISLUSNY OVLADAC.INSTALACNI PROGRAM BUDE UKONCEN. pls poradte uz fakt nevim co delat zadna hra mi tam nejde:(. a pozadavky mam dobre vyhovuji pro hrani ale kvuli grafice to nejde:(

Nesmíš se divit, že ti tam žádná hra nejde. Ta grafická karta prostě není dělaná na hry.
Pokud chceš počítač na hry, musíš s tím počítat při jeho výběru.
Žádné ovladače ti nepomohou a pokud se budeš snaži tam dávat ovladače na ATI nebo nVidia, nesmíš se divit, že to nejde. Ovladač ti tvou grafickou kartu nezmění.

Když si na škodovku přidáš nápis Mercedes, asi to taky mercedes nebude, viď?

A pokud chceš, aby s tebou někdo ztrácel čas, zkus se chovat slušně.