Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej pc - Má to vůbec smysl a nějakou cenu ?

Zdravím konečně jsem se dokopal a složil novou sestavu , ale teď mi doma leží ten můj starej "peklostroj" :D
A zajímá mě zda vůbec to má nějakou cenu a zda to má smysl prodávat v celku nebo to zkusit aspoň po komponentech
myslím si že by to mohl někdo ještě využít ale jakou tomu dát symbolickou cenu ? zda to nějakou ještě má

-GTX 1060 3GB 3.00 ghz
-Intel Core i5-7400
-8 GB RAM
-500gb sdd
-1tb hdd

Myslím že ten CPU je dostatočný na kacnl. Kúpiť by som to kúpil i ja ako súčasť PC pre seniora, alebo fakt na nejaký kancl účel. Samozrejme hodnotu to nemá vysokú. Ale verím že to ako celok (A GPU prípadne osobitne), vie predať. Na nejakej stránke pred nedávnom boli repasy s podobnými parametrami za 4K, samozrejme ale s ročnou zárukou. Bez záruky je to samozrejme nižšia cena. Tých 2.5K mi príde rozumná cena.

je to horší kancl krám s přebytečnou grafikou. "GTX 1060 3GB" nebude vyhovovat ani pařanům, pro ně má nízký výkon.
kancl zájemci ovšem neoblibují obrovské zavazející věže, typický symbol pařanského nevkusu. vhodný repas pc koupí kolem 3t i s nějakou zárukou.
ta cena je asi dobře.

Je hustý jak takový "kancl krám " může lenovo nazvat HERNÍ TOWER :D no jo no po tady těch názorech vidím že moje mladé já dost naletělo , no ale to tak dopadá když koupíte nějakou skládačku bez přesných typu komponentů
zmínit tady původní cenu tak si myslím že se tu ne jen pár lidi chytí za hlavu jak to někdo muže za takovou cenu koupit :D ale tak zase pár let už to je

no ani ten originální název lenovo jsi tu nedal, tak se nedá posoudit vhodnost nebo zbytečnost na kancl stůl.
možná to kdysi v době těžební mánie = grafikové krize prodávali za dlouhý peníz, ale ta grafika je dnes spíš chcípák, to víš nejlíp sám. nabídkové ceny na bazoši vidíš a to ještě není jasné, co z toho se vůbec prodá.
zbytek je slabší kancl.
lenovo je značka, má snad rozumný design, takže komu stačí takový pc, ještě by ho užil. právě vzhledem k nevýkonu bych to nabízel jako kancl, bez grafické karty co topí a dělá hluk.
tak ať se daří při prodeji.