Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propady fps

Caute kluci nevite nekdo cim to muze byt? Hral jsem warzone na stabilnich 145-150 fps a po zapnuti SMART ACCESS MEMORY v biosu a v adrenalinu se mi fps sice zvedly na nejakych 220 ale propadaji se mi misty az na marnych 80.
Sestava : deska gigabyte a520m h , cpu r5 5500, 32 gbram , gpu xfx quik rx 6700xt 12gb

no 80fps ve Warzonu fakt marné je, ještě k tomu když máš 144/240hz monitor. A nejhorší u FPS her jsou právě ty propady, např. když ti dropnou FPS z 200 na 80 tak je to normálně "zásek" který je vidět. Proto je lepší si to spíš locknout na nějakou hodnotu, aby to bylo stabilnější