Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazaní aplikace

Hezky vecer, poradil by mi nekdo, jak smazu polozku v aplikacich, ktera uz neni v pocitaci, ale zustala porad v seznamu nainstalovanych aplikaci? Kdyz dam odinstalovat, hodi to error a polozka tam stale zustane, da se to nejak z tama odstranit at to tam “nezavazi” diky.

(jedinečnou) část názvu aplikace si opiš.
vlez do registrů (regedit.exe), dej vyhledat, stačí nechat zafajfknutou poslední proměnnou a vyplň ten název.
až najdeš záznam který ti bude připadat správný, celý klíč smaž. (ti méně jistí ho mohou předem vyexportovat)
další hledání přes "f3".