Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naj foto mobil do 170€

Ahoojte, poradi niekto?
Pre teenagerku na umeleckej skole, musi to fotit co naj v tej cene.
Drahsie nechcem, stráca to furt..🙃
Ja si mobily vyberam inak, foto ma vobec nezaujima, nerozumiem sa do toho😕
Dakujem voored za akykolvek link

Za 170€ sa dá kúpiť mnoho skvelých mobilov (napríklad Moto), ale rozhodne v tej cene nemôžeš čakať skvelý foťák. V tej cene ako už tu bolo spomínané, možno tak z druhej ruky starší kúsok. Pretože ak to fakt má byť fotoaparát s funkciou volania, tak tie ceny sú inde.