Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Canon MF657cdw hlasí chybu vložte papír

Ahoj všem přeji.Zakoupila jsem si novou tiskárnu Canon MF657cdw a i přes to ,že zásobník mám plný papíru ,takk mně to vždy napíše abych vložila papír .VU prihradka A4/ běžný 1.Až když zmáčknu na dspleyi A4/běžný 2 tak až následně tiskárna začne tisknout ,ale pořád se to stejně opakuje.Dokázal by mně někdo poradit?děkuji

takk mně to vždy napíše abych vložila papír .VU prihradka A4/ běžný 1.Až když zmáčknu na dspleyi A4/běžný 2 tak až následně tiskárna začne tisknout

pretoze mas zle nastavene pouzivanie zasobnikov. ak das papier do prveho zasobnika pre rucne podavanie (ta medzera nad suflikom) pojde to.
Tlaciaren v prvom zasobniku nic nema, preto potrebuje potvrdenie, ci pokracovat dalsim zasobnikom v poradi. Ked nepoznas vlastne zariadenie, precitaj si navod.