Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné nájsť na telefóne Samsung Galaxy J6 v nastaveniach výkon a jeho krivku?

Hladal som v nastaveniach telefónu položku výkon, aby som mohol kontrolovať, akú má momentálnu spotrebu. Dal som si v nom vymeniť baterku a za jeden deň po krátkom používaní sa takmer vybila. Serviskák mi poradil, aby som skontrolval výkon telefónu a aplikácie na pozadí. Poradíte. kde nájdem krivku výkonu?

Hledal bych to v "O TELEFONU" a následně "informace o baterii"
Servisák myslel výkon baterie.

Je taky možné kliknout na čtvereček v hlavním MENU.
Ten zobrazí všechny běžící aplikace - aplikace, které nepotřebujete můžete pozavírat.

Ale spíše se přikláním k servisákovu názoru, že tam žere baterii nějaká konkrétní neukázněná aplikace.

Telefon má poslední aktualizaci zabezpečení někdy z roku 2022.
Takže k ovládání například bankovnictví bych ho osobně nerad viděl, ale nehodlám dávat nevyžádané rady.