Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvětšit fotku?

Dobrý den. mám takovej problém, někdo se mi naboural na fb a nedostanu se tam, maximálně přez občanku, jenže oni chtěji minimálně velikost obrazku 1500 × 1000 ale nevim jak to nastavit v telefonu protože telefon fotí v menších pixelech díky za radu

Prekvapivo som mal nedávno v ruke mobil, vyklápačku, čo mala tak hrozný foťák s tak nízkym rozlíšením (nejakých 480px x 320px, v pomere 3:2), obraz rozmazaný ako keby si fotil cez prázdnu flašu od mlieka, čo nebola umytá... vyložene svetlé až vyblednuté rohy a okraje, a len v strede trocha dosvitlo aj obraz. Ani neviem čo to bol za Alcatel, model presne neviem, ale že to bol cez 10 rokov starý fón určite... funkčný na volanie. Ak takým fotí tu tazateľ, aj rozumiem že sa pýta.