Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje propojení STOLNÍHO PC a Tv HDMI kabelem.

Respektive funguje, ale jde pouze tapeta - bez ikon a zvuk videí - bez obrazu.
Něco mám nastavené špatně a nevím co.
Na TV jsou pro HDMI volby 1 a 2, v obou se nic nezmění.

Windows 10 Pro
PC - procesor Intel(R) Core(TM) i3 CPU 550 @ 3.20GHz
Paměť RAM - 4,00 GB (použitelné: 3,55 GB)

TV Panasonic TX-50EX780E

Děkuji za případné rady.

Jak už bylo řečeno - pokud chceš na TV vidět to co na monitoru, musíš zvolit duplikování obrazovky.

Co se týče zvuku, opět musíš vybrat (ve vlastnostech zvukovky), jestli výstup půjde do repro nebo přes HDMi do TV.