Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDCP 2.2 - Vodafone TV vs. Sony AV přijímač

Dobrý den,

zakoupil jsem AV přijímač Sony STR-HD 590, pro snadnější propojení Playstationu, PC a Vodafone TV do projektoru,
 gramofonu a CD přehrávače, chtěl jsem vytvořit takové multimediální centrum. Původně jsem obraz řešil přepínačem MARMITEK Connect 421, který už  má pár let a obraz začal občas přepínat jinak než bych chtěl. Po zapojení vše funguje až na Vodafone TV (Vodafone Prémiový TV box): Obraz černobíle blikne (obraz Vodafone TV), je slyšet zvuk a
 AV přijímač hodí místo obrazu chybovou hlášku: The content cannot be displayed. To display it, please connect the receiver with the HDMI input on the TV which supports 2.2. HDCP

-  původně jsem měl klasický TV box, který podporuje pouze starší verzi HDCP za nový, který má podporovat HDCP 2.2 - pokusil jsem se různě proházet hdmi kabely, beze změny - obraz u PS3 a PC funguje normálně - obraz u Vodafone TV nakonec funguje když propojím: Vodafone TV box - přepínač MARMITEC - AV přijímač - projektor, což je zbytečně složitý a těch kabelů[quote][/quote]
 Nevěděl by mi někdo prosím poradit? Moc děkuji!

Ahoj
Tři dny zpět jsem šel kolem. No koment
https://www.zive.cz/poradna/hdcp-22---vodafone-tv-vs-sony-av-prijimac/sc-20-cq-725170/default.aspx?consultanswers=1

Úplně nechápu
Zkusím, vše máš zapojeno do AV a z toho do TV, To znamená asi teda že vstupy přepínáš přes AV, je to takový řetěz za sebou, asi?
Dále chápu do dvou zobrazovačů a to TV a projektor, toto má běžet současně?

Zkoušel si jiný vstup na AV pro ten TV box? Jsou parametrově shodné ty vstupy?

Příklad, mám Denon a nejsou všechny stejné na vstupu, tři 4K a dva full hd

edit:

ten přepínač MARMITEC máš na vstupu či na výstupu?

edit 2:

našel jsem panel vzadu, má jen 4 vstupy, ale všechny 4K, doufám že správně
mělo by to být jakože v tom řetězu propojený