Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamery do bytu

Hľadám 2 IP kamery do bytu. Potrebujem možnosť sledovať on-line obraz z mobilu, obojstrannú hlasovú komunikáciu (s čo najmenším spozdením), slušné rozlíšenie, pripojenie na internet cez WiFi, nočné videnie a spoľahlivosť (nech to proste ide bez potreby to každú chvíľu nastavovať.). Niečo nie veľmi drahé. Vybral som zatiaľ TP-Link Tapo C210. Myslíte že je to dobrý výber, prípadne má niekto lepší nápad?

Tapo od TP Linku vseobecne fakt v pohode, funkcne nemam jedinou vyhradu. Kvalita obrazu je poplatna cene, ale co probuh chtit vic za tech par stovek? Mam v terariu C110 neb je z tech jejich nejmensi, a vse slape jak ma. Vcetne zaznamu na kartu a spolehliveho rtsp streamovani (ktere si nabiram nekde jinde do archivu) uz pres pul roku.