Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování hovorů

Ahoj všem,

rád bych se zeptal, zda jde nějak zařídit to, aby hovory, které mám přesměrovány z druhého čísla, měly jiné vyzvánění? Jde o přesměrování služebního telefonu, který nechci nosit, na můj soukromý, ale chci vědět, že jde o služební hovor? Jde to vůbec?

Děkuji

Asi záleží, jak je přesměrování udělané.

Mám přesměrovaný pracovní IP telefon telefon a vždy vidím jen číslo VOIP brány a ne číslo volajícího.

To je docela naprd, protože když zjistím, že mám např. zmeškaný hovor, nemůžu zavolat zpět.