Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou graf.kartu

Zdravím-poraďte prosím.V půlce února mi má přijít tato sada .
MACHINIST MR9A PRO X99 Sada základní desky LGA 2011-3
Xeon E5 2690 V4 Kit CPU Procesor
32GB DDR4 RAM 2133MHz Paměť NVME M.2 WIFI.
Jaká grafická karta je pro tuto sadu nejvhodnější?
Mám to pro vnoučata na hry.Děkuji všem za radu.

Proč kupuješ PC bez grafické karty? To je jako kupovat auto bez motoru. Dal bych tam nějakou GTX 1660, ikdyž se bude občas asi "flákat", ta je tichá a za dobrou cenu. Mrkni se nejdříve na nějaké testy. Samozřejmě záleží i na rozlišení, které bude nastavené. Čím větší rozlišení ve hrách, tím větší zátěž pro grafiku a menší pro CPU a naopak...