Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová pamět+rychlost PC

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli mi větší paměť zrychlí PC.Myslím tím RAMku.Nebo poraďte mi co by moje pc zrychlil(Win XP,intel pentium3.550Mhz.80Gb-Disk,Ati radeon 700series.

A kolik paměti máš nyní? Dal by se za stovku na aukru sehnat výkonnější procesor- záleží, co deska zvládne ( zkus zjistit typ- Everestem, programem SIW, koukni do PC ). Výkonnější bazarovou graf. kartu. Větší investice se nevyplatí.
Záleží taky, co od vylepšení čekáš, na dost věcí nebude stačit ani nejvýkonnější dostupný/kompatibilní hardware pro tvůj PC.

No právě to je i můj názor že se investice nevyplatí,Je to deska dell optiplex GX1-paměti mám 2 jedna 128 a druhá 256-takže 384MB paměti.Čekám od toho celkem málo aby mi zde šlapal Zoner Photo studio nějaká ta pomalejší hra,office a to je vše.

Pokud tam das napr. 2GB pameti a vypnes SWAP soubor, pak by ke zrychleni doslo.
Pokud rozsiris pamet na 512MB, ke zrychleni moc nedojde.

Ve tvem pripade by pomohlo spis povypinat nepotrebne sluzby a programy, vypnout temata ve WinXP atd.

Nevic vykonu ziskas tim, ze zastavis sluzbu "Motivy"
Prava mys na Tento pocitac / Spravovat / sluzby
Najit Motivy, zastavit a zakazat

Dalsi vykon ziskas:
Prava mys na tento pocitac / Vlastnosti / Upřesnit / Vykon (tlačítko nastavit)
(o)Optimaliovat pro výkon.