Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI na asus F5VL

Mam takyto preblem s notebookom. Mame v meste prepojenie na wifi na internet . A ja ked sa dam v notebooku pripojit tak ma pripoji na siet ale nie na net. Neviem preco.Jedna sa o siet T-com.
Mam Notebook s displejom 15.4" WXGA (1280x800) color shine Glare. Procesor Intel Pentium Dual Core T2330, pamäť 1024MB DDRII 667MHz (1x1024), 160GB pevný disk (5400rpm) SATA, grafika ATI Radeon X2300 128MB/512MB HyperMemory, optická mechanika DVD-RW SuperMulti Double layer, Gigabite LAN, Bluetooth, modem 56k, 802.11a/b/g WLAN, video kamerka 1.3M pixels, 1xDVI, 4-in-1 čítačka kariet, 1xRJ-11, 1x RJ-45, 4x USB 2.0, 1x Express card, Batéria Li-Ion 6 článková. Bez OS. (Nero Express, ASUSDVD), ASUS Power4 Gear+, Rozmery 365 x 262 x 27/35 mm, váha 2.6 kg, bez tašky a myši, podpora Windows XP. Pls poradim bo v tomto som AMATER . DAKUJEM :-(:-(:-/

No, hlavně že víme, že máš notebook bez tašky, ale jak máš nastavenou síť a jak se přihlašuješ k síti, to jsi nenapsal.

Proč nenapíšeš na technickou podporu T-com? Aby ti poradili, co a jak nastavit? Nedostal jsi od nich instrukce s nastavením? Nebo se zeptej někoho, kdo je přes ně připojený.