Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde vypnout pc

dobry den teď sem chtěl vypnout pc a nejde to,pokaždé se to jen restartuje,zkoušel sem to už asi 5x a nic,podařilose mi to jen natvrdo tlačítkem,ale po zapnutí sem to zkusil a zase se to jen restartovalo,mám win XP profesional,dík za radu

Ahoj mam stejnej problem mam desku gigabyte 790FX kdyz dam vypnout tak se to vypne jen asi na 1 vterinu a okamzite se to zase zapne nevim si s tim rady:( poradte nekdo kdo tomu vic rozumite bios sem neflesoval ani nic podobnyho

Podobně se mi to stávalo s TV tunerem, PC se sám znovu zapínal. Bylo to způsobeno nesprávným nastavením tuneru v kombinaci s nastavením BIOSu, konkrétně "wake on PCI device.." Abych mohl spouštět PC z postele dálkovým ovladačem, povolil jsem si v biosu právě to "wake.." Problémy s remote receiverem mi zajistil bezesné noci.. Zkontroluj i toto nebo podobné věci.