Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit program Zabezpečení Windows

Zdravím, prosím o radu. Mám Windows 11 a nejde mi spustit program Zabezpečení Windows, když ho spouštím, tak se objeví tabulka s programem, ale pak jen bílá obrazovka. Když mi vpravo dole vyskočí hláška s tím, abych to zapnul, tak na to kliknu a vyskočí error: "Centrum zabezpečení systému Windows nelze spustit". Děkuji za veškeré rady.

Změna kategorie, původně: Programování
Asi nechceš nic programovat? (host)

Samo určitě ne, něco tomu předcházelo

Psal si ve středu podle data, většinou chodí v úterý velké aktualizace, měly by chodit druhé úterý v měsíci,
ale tady si nejsem jistý jestli něco vyšlo teď

Pokud máš zaplé body obnovy zkus se vrátit do minulého měsíce

Admin Honza tady pod námi má odkaz. Ten si zkoušel zkouknout??
Zkus