Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podstrčení stránky

Mám kód který po zadání adresy zobrazí jinou stránku
RewriteEngine on
RewriteRule zadana-stranka\.html podstrcena-stranka.html

Co když ale místo .html potřebuji dát .cz? To mě nefunguje.
RewriteEngine on
RewriteRule zadana-stranka\.cz podstrcena-stranka.cz/neco.html

Mám nainstalované fórum phpbb a nelíbí se mi adresa xxxxxxxxxxxx.cz/forum1.html
chtěl bych aby se to fórum zobrazilo po zadání xxxxxxxxxxxxxx.cz a tato adresa v prohlížeči jako hlavní stránka webu ukázala obsah xxxxxxxxxxxx.cz/forum1.html

Teď se po zadání názvu domény xxxxxxxxxxx.cz zobrazí právě to xxxxxxxxxxxx.cz/forum1.html
A já bych chtěl aby po zadání xxxxxxxxxxx.cz se zobrazil obsah xxxxxxxxxxxx.cz/forum1.html ale v prohlížeči bylo pořád xxxxxxxxxxx.cz.