Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se zvukem

Dobrý den mám zajímavý problém se zvukem. občas se mi stane že nesliším určité zvuky (řeč, pípnutí tláčítka) ostátní zvuky jdou normálně. v tomto stavu je počítač den-týden a po té zas vše funguje normálně na čas. Předpokládal jsem že jde o problém zvukovky a tak jsem svoji integrovanou vypnul pořídil novou nainstalaval ale problém přetrval. Umíte někdo poradit čím by to mohlo být? Jedíné co mě ještě napadá je vadná základní deska.
Předem děkuji za odpověď

A u jakého sw neslyšíš ty zvuky ? Nějaká hra nebo program nebo u všeho co na pc spustíš ?
Hodně divná závada a osobně bych (v pc servisu, pokud bych to měl řešit) první nainstaloval na jiný disk čisté windows. Ty jiný disk asi nemáš, tak jedině risknout ztrátu času při isntalaci.