Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat zpátky lištu s nabídkou start?

Dobrý den, prosím o radu. Včera se nám na počítač nainstaloval windowský ANTIVIRUS 2009 a uděla nám "paseku", tak jsme ho odinstalovali a (zřejmě) poté se nám neukazuje spodní lišta s nabídkou start. Ikony na ploše se zobrazují. Zkoušela jsem ve Správci úloh ukončit explorer a následně ho znovu spustit, ale nepomohlo. Můžete prosím poradit, jakým způsobem lištu vrátíme zpět? Děkuji za rady a odpovědi.

Anivirus 2009 je spyware a nenainstaloval se, ale nainstalovali jste si ho sami!
Jak jej odinstalovat zjistite zde:
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=64510 &start=0&st=0&sk=t&sd=a

Osobne bych doporucoval vratit bod obnoveni pred den, kdy jste si to do pocitace nainstalovali
Win+R (Win je klavesa vlevo dole se symbolem okna)
napsat: c:\WINDOWS\system32\Restore\rstrui.exe