Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalacia Directx na windowsXP SP3

Dobry den, prosim o radu. Nepytajte sa preco, podarilo sa mi odinstalovat directx 9c. Cely directx je zmazany aj z registrov, jednoducho je windows bez directx. Problem je, ze sa mi ho nedari znova nainstalovat. Instalacia directx9 (je jedno ci stiahnuty z webu microsoftu alebo redistributable) skonci hlaskou "nepodarena instalacia" (presnu hlasku neviem, nie som pri tom pc). Pravdepodobny dovod je, ze je direct odmazany z registrov. Dokonca po manualnom doplneni udajov do registru instalacia prebehne, trva asi sekundu, tvari sa ze je vsetko ok, ale nie je. System je win xp sp3. Ako znova nainstalovat directx? Dakujem.

Dik za rady, presne tak, drbem sa s tym uz cely vikend, directx uninstaller nepomaha, tym som ho odinstaloval. Body obnovenie mam zial zakazane. Reinstall win by bola najjednoduchsia cesta, zial nerealna, mam v pc desiatky programov o ktore nemozem prist. Este mi teraz napadlo skusit znova nainstalovat sp3.