Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte multifunkční zařízení

Ahoj,
byl jsem pověřen úkolem doporučit vánoční dárek (tiskárnu) pro školou povinné malé počítačové nadšence. Pro tyto účely bych viděl vhodné nějaké multifunkční zařízení "skener - tiskárna - kopírka". Školáci to využijí.

O vítězi bych měl následující představy:

- typické domácí používání "sem tam stránka", však to znáte
- barevná (tudíž inkoustová) tiskárna
- oddělené náplně
- zásobník na černou barvu
- skener i tiskárna formátu A4. Skener CMOS nebo CIS, je mi to jedno, aby to bralo jakž takž i obrázky.
- celkově nějak rozumně vyřešená prachoodolnost (kryté papíry v zásobníku atd.)
- ne až tak předražené náhradní náplně nebo možnost domácího refillu
- rozumné množství náplně dodané už od výrobce (abych nemusel po vytisknutí pěti stran obstarávat hned inkousty)
- USB
- pracuje s Windows XP a vyšší
- potisk DVD
- možnost skenovat i z knih atd (tedy ne průchozí skenner)
- cena - tak do 3000 CZK
- připojení na LAN by byl příjemný bonus, něco mi ale říká, že to jsme trochu v jiné cenové hladině
- dlouhodobé pozitivní zkušenosti (spolehlivost značky, blbuvzdornost obsluhy atd.)
- OCR software v ceně potěší
- další serepatičky (USB hub, čtečka karet atd.) potěší, ale nerozhodují

Uf, to jsem se rozjel.

Děkuji za rady!

Neco mi rika, ze mas prilis neslucitelnych podminek.
Dejme tomu, ze se najde multifunkcni zarizeni do 3000 tisic splnujici vsechny tve technikce pozadavky, toto zarizeni vsak nebude splnovat pozadavky na inkoust ( oddelene, velke, levne ).Dejme tomu, ze se Dejme tomu, ze se najde multifunkcni zarizeni splnujici vsechny tve pozadavky jak technicke tak i inkoustu, toto zarizeni vsak nebude do 3000.