Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna EPSON STYLUS C43SX - jak postupovat při čištění?

Zdravím
Potřeboval bych pomoc znovu zprovoznit tiskárnu Epson stylus C43SX byla zakoupena z novým počítačem jakmile došel inkoust tak sem přesel na starou tiskárnu jehličkovou kterou jsem měl před tím taky s důvodu ekonomickým ,stačí tam vyměnit kazety s inkoustem nebo to není tak jednoduché slyšel jsem v souvislosti o zasychání trysek ty trysky jsou v tiskárně nebo v těch kazetách s inkoustem?jestli jsou v tiskárně tak jak postupovat při čištění?díky.
Změna předmětu, původně: Tiskárna EPSON STYLUS C43SX (LaKr) (Kráťa)

Mě u inkoustovek několikrát pomohlo, že jsem dal v servis menu čištění, třeba 10x za sebou. Pak také snad 2x kdyř jsem nechal kazety ponořené do lihu přes noc, třeba na víčku od něčeho, panáka lihu a tam je postavit. Ale domnívám se, že už nejsou tak drahé, aby nebylo lepší koupit nové. Otázka spíše bude, co je zaschlé a kde.