Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření vlastních stránek na internetu

Zdravím, protože se zabýván natáčením různých videí a vytvářením vlastních filmů a mám jich dost , chtěl bych si je uložit někam na vlastní stránky v internetu. Kdo mi poradí kde a jak bych si jí mohl vytvořit (free),nic složitého chci jen na ukládání videí a třeba i fotek-nemám v tomto žádné zkušenosti. Děkuji

Já bych si udělal stránky na www.webnode.cz, udělal bych si účet na youtube a do stránek dával jen ty kousky kódů, co vyplivne youtube, např:

<object width="425" height="350"> <param name="movie"
value="www.youtube.com/v/L4HnsrdrKpY"> </param>
<embed src="www.youtube.com/v/L4HnsrdrKpY" type="application/x-shockwave-flash"
width="425" height="350" style="border: 1px solid black"> </embed> </object>

Videa by tam tedy nic nezabírala, pouze třeba fotky (a ty by šly zase dát třeba na rajče) a nějaký ten text. Přitom mají docela i hezké šablony a k tvoření nejsou potřeba téměř žádné znalosti HTML.