Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem avg

Nazdárek. Mám instalované AVG asi rok a mám tušení, že pro domácí užití bylo zdarma, teďka mi to píše že moje licence vyprší a že po zakoupení licence bude můj PC dále chráněn. Je teda pravda, že AVG verze pro důmácí užití není již zdarma? Díky za odpověď. Existuje tedy nějaký jiný anvir který by byl zdarma. Děkuji

Ahoj, co ja vim, tak AVG odjakživa chtelo CD-KEY, ale uz je to dlouho co jsem nasel AVG FREE, konkretne jsem chvili zkousel program "AVG Anti-Virus Free Edition 7.5.488" zkus si to vygooglit. Ja osobne preferuju NOD32 :-) ale ten neni free.