Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zprovoznit kartu winfast tv2000 xp?

Dobrý večer. Zkouším to už několik hodin a nedaří se. Použil jsem google i tuto poradnu a jsem už bezradný. Kartu jsem dostal bohužel bez instalačních CD a driverů. Na TV freak jsem se něco dozvěděl, ale zůstal jsem viset na BTDRV driver grappler. Není ke stažení ani se mi ho nepodařilo najít na netu. Samozřejmě jsem vyzkoušel několik ovladačů, ale bez úspěchu. Je to karta s FM tunerem a analogová. Můžete pomoci?
Díky za snahu.

problém se zvukem může být buď hw - na boardu je takový konektor tužím,že aux a ten muší být připojený ke kartě kabílkem,pokud tohle máš tak bývá problém v nastavení - musí to být nastaveno podle toho jak to máš zapojené buď aux nebo druhá varianta(už si nevzpomínám) a pokud je i tohle je problem v normě a to stačí zmáčknout 2x tuším A nebo D - kartu už nemám skoro rok...a mělo by to jít!