Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odesílání fotografií

:))Ahojky mám problém s odesíláním fotografií přez elektronickou poštu HP instant Share ještě minulý týden vše fungovalo a nyní to ohlásí že bylo úspěšně odesláno ale na zadanou mejlovou adresu nic nepříde ani kopie do mé mejlovky nejsem zběhlej a nevyznám se v PC proto bych uvítal jakoukoliv radu nebo pomoc třeba i formou dohody a návštěvy u mne děkuji i za odpověď třeba i na můj mejl svalent@seznam.cz

Takto neurčitý předmět a popis ze kterého nejde ani poznat, jak se to snažíš posílat, jestli to třeba není velké (také může mít druhá strana plnou schránku) nikomu nic neřekne a lidi ti asi odpovídat nebudou.
Návštěva u tebe doma ve Finsku by asi vyšla dost draho, leda že bys zaplatil i zpáteční letenku a taxi z letiště. Lepší by však asi bylo, zavolat si na to někoho místního, aby nemusel cestovat přes půl Evropy.
Co se týče e-mailu, na ty se tady neodpovídá. Jen si to najdou roboti a budou ti chodit tuny spamu. Nikdy a nikde nepiš svou adresu po webech, když je to pak vidět.

edit://HP instant Share je snad něco u foťáku či skeneru ne? A to něco možná odešle tu fotku tvému poštovnímu klientu a napíše "odesláno". Zkus pustit třeba Outlook Express, třeba to tam celou dobu máš připravené k odeslání.

Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'Symantec Fax Starter Edition', Server: '127.0.0.1', Protokol: SMTP, Port: 32261, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10061, Číslo chyby: 0x800CCC0E
Tak s tím Outllok asi něco bude tohle mi to píše ale vůbec nevím co s tím...

Asi nemáš u toho účtu správně nastaven SMTP server. Mrkni do Outlook > nástroje > účty, označ ten seznamácký, zmáčkni tlačítko vlastnosti a na kartě servery si opiš SMTP. . Potom vlez do vlastností účtu Symantec a na kartě servery nastav tentýž jako máš u seznamáckého. Pokud to není smtp.seznam.cz, ale třeba tvůj provider mělo by to fungovat.