Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spojit více AVI do jednoho dvd v ConvertXtoDVD

Mám video soubor ve více částech, které chci spojit do jednoho filmu a uložit do formátu pro DVD. CZ titulky jsou tam také (2 soubory srt). Volbu "Spojit více souborů v 1 titulu" jsem jaksi nepochopil, protože mi to nejde. Návodů je více, ale žádný neprobírá tuto věc.
Pomůže někdo? Předem díky za radu.
Petr

A proč nespojit více avi ve virtualdubu do jednoho bez cukání a v klidu tento avi přehrát na přehrávačí ? Přehrát avi snad umí už každý přehrávač, ne ? A když už to chci mermomocí cpát do formátu dvd, tak z jednoho avi to už jde lépe.

cpát to do formátu dvd se dělá proto,když hůř vidíš,tak si místo klasických 10 mm titulků uděláš třeba 18 mm titulky a film si užiješ bez mžourání..jinak programů spojujících avi je mraky i tak to jde umí to v poho i nero.já jsem nikdy nějak nepřišel na virtualdub...