Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení led a usb

Zdarec,mám dotaz,možná blbej ale mám.
Neví někdo jak zapojit diody,rest. a 2x usb na desce MSI K8N4.Zapojil jsem jen startovací tlačítko ale zbytek mi nějak uniká a a nerad bych něco dojebal.
Díkes

Těma diodama se toho moc pojebat nedá. Nejsem si jistý jak je na tom MSI (moc často nemontuju) ale běžně reset bývá strčený v tom konektoru tesně nad "startovacím tlačítkem", diody bývají vlevo od toho barevnější konec na levém kraji. Když nevím tak to zkouším odprásknout to fakt nejde.

USB bývá zapojený v řadě 4 vodiče zleva doprava od vývodu číslo jedna.Vodiče jsou hezky barvičkama nad sebou
+(Vcc, červený),-data,+data,-(zem, černý)
Dá se to nagooglit aj s nákresama.