Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mechanika - když pracuji s mechanikou a s médiem cd,dvd tak se to vždycky kousne

npři načítání cd nebo dvd v mechanice mi to napíše chyba windows explorer(neodpovídá).například když otevřu dvd s fotografiemi velmi pomalu se soubory načítají a po chvíli mi vyskočí ta hláška a pozadí plochy zbělá.většinou pomůže jen tvrdý restart.dělá to i při kopírování i při práci v neru.zkrátka když pracuji s mechanikou a s médiem cd,dvd tak se to vždycky kousne.Mám systém vista home premium.v xp mechanika chodí naprosto bezproblémově.ovladač je v pořádku.nevíte co ještě zkusit?díky za každou radu.
Změna předmětu, původně: mechanika (LaKr) (Kráťa)

Jseš si naprosto jistý že v xp to chodí normálně ? Pak bych hledal nějaký sw co na mechaniku přistupuje a přitom brzdí systém, napadá mě jedině nějaký pošahaný antivir nebo tak něco. Nebo nainstalovaný kurvič systému s názvem InCd příp. stará verze např. Nera nebo PowerDvD