Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šifrovaní bez nutnosti instalace programu

Vím už se toho napsalo tady hodně co se tyče šifrování.Většina programů je potřeba instalovat,ale já bych ráda své data uložená na FLASH DISKU i po zaheslovaní nebo šifrováni chtěla otevřít na každém počítači bez potřebného programu kterým jsem svá data zaheslovala nebo zašifrovala.Děkuji

Objevil jsem CryptMage. Neni treba instalace, bezi pod uzivatelem. Ovsem! Umi pouze jednotlive soubory zasifrovat. Neumi adresare ani vic souboru najednou a funguje jen pod windows.

On TrueCrypt neni zrovna volba, protoze pracuje s filesystemem a to bohuzel se bez administratorskych prav neobejde. Ani nic jineho co by pracovalo na podobnem principu, ci obecne na pozadi, tedy ze by si ukladal normalne soubory a on je live sifroval a ukladal na disk. To proste bez administratorskych prav nejde. Takze musis hledat reseni mene uzivatelsky prijemna ( musis rucne zasifrovat a rozsifrovat soubor/y se kterymi pracujes ).