Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC nereaguje monitor

Dobrý den, mám problém s počítačem. PC normálně fungovalo (nechal jsem to zapnuté přes noc kvůli bittorrentu) a po zapnutí monitoru jsem dal tlačítko reset a potom už počítač nenaběhl. Po zapnutí PC na monitoru svítí oranžová ledka a tváří se že je počítač vypnutý, když obrazovku vypnu a znova zapnu, kontrolka je zelená, objení se tabulka NO SIGNAL a pak zase oranžová a obraz žádný. Po zapnutí problikne klávesnice, DVD mechanika a jinak jsem na počítači neobjevil nic jiného, větrák od zdroje i od procesoru se točí a nic víc jsem nezjistil kdž nefunguje monitor.
Jestli někdo z mého chabého popisu problému rozpoznal co by asi tak s počítačem mohlo být, budu rád za odpovědi. Díky.

Ako prve skontrolujte, ci su poriadne dotlacene kable od monitoru. Idealne by bolo skusit vymenit kabel, ak mate moznost. Ak teda pocitac pri zapnuti nepipa. Nemate moznost vyskusat iny monitor, aby sa dala vylucit jeho zavada?