Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook

dobry den ...znicehoni se mi kousl notebook po ressetu ni nabehne tato hlaska "/windows/system32/config/system/nebyl nalezen"
zkousel jsem nabootovat mechaniku a opravit pomoci windows ...ale kdyz dam "R" nabehne hlaska ze zadny disk nebyl nalezen a nemuze se provist oprava..co stim?..dekuji

A ovladace SATA po stalceni F6 si mu na diskete dal?
V BIOSe si sa nahodou nehral s nastavenim SATA a nenastavil si AHCI alebo RAID? Nastav si tam mod IDE, alebo to odnes tomu kto tie Win instaloval, on ti ukaze ze ako sa to opravuje (tak isto ako sa to instaluje).

A ovladace SATA po stalceni F6 si mu na diskete dal?
Nastav si v BIOSe mod IDE, alebo to odnes tomu kto tie Win instaloval, on ti ukaze ze ako sa tam davaju ovladace alebo ti to nastavi tak aby ovladace nebolo treba (pisem ti to ale asi nevies citat tak ti to niekto musi ukazat).