Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv do laptopu

Muze mi nekdo poradit co koupit za vecicku abych mohla sledovat ct,nova,prima v mem laptopu?Vubec nevim kde to hledat a ani nevim kolik to tak stoji,ale chci neco levneho.Za kazde info budu moc rada.Diky a preji hezky vecer

Dobrý večer.
Před pár dny jsem zakoupil za pouhých 402,-Kč/slovy: čtyři sta dvě koruny české/, USB STB zn. STRONG 101. Jde pouze o digitální přijímač se základními funkcemi a malým dálkovým ovládáním.Používám jej na notebooku, je citlivý,kvalitní obraz ,má možnost editace programů a nahrávání na HDD ve čtyřech kvalitách. Za ty peníze je O.K. Doporučuji. Bližší informace a recenze na :product.jsp.