Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepovolené přemístění sys. knihovny...

[http://img143.imageshack.us/img143/6596/tohletomito ml2.jpg]

Uz to tady bylo, ale jednalo se o WXP SP2. Tento problem se vyskytuje na SP3. Byly stazeny "aktualizace aktualizaci" KB935448 a KB925902 (coz jsem vyhledal v jinych diskusich), ale ty mrchy pri spusteni pisou, ze jsou instalovany novejsi verze. Co je to ten "quickstart.exe" (jakemu patri softu), netusim, neb s uzivatelkou komunikuju pouze mejlem (na ICQ je nezvestna). Co, sakrys, s tim? Pomuze nejaka dobra duse?

Dik za radu. Mam pocit, ze cosi o OO vykladala. Blbe je, ze se k ni tak brzo nedostanu, tak to bude muset resit sama (ale je to chytra holka ;-)). Poslu ji dalsi mail...

edit: Tak jsem to procetl, a resi se tam uninstal KB925902. V SP3 to ovsem (pokud mi pamet neselhava) neni separatni patch - tudiz nema uninstall.