Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype se otevírá v nesprávném rozlišení.

Skype se otevírá a zůstava otevřen v nesprávném rozlišení.
Pánové prosím, mám OS - WXP, Skype v 3.8.0.180.
Když otevřu Skypa, vždy se mi otevře v rozlišení 640/480 a tam zůstane, Když to chci přehodit do rozlišení 1280/1024, v kterém mám nastavený monitor, tak to musím učinit ručně. Když potom Skypa zavřu a zase otevřu, opět se otevře v rozlišení 640/480 8bitů. Prosím, nevíte, jak nastavi Skypa, aby se otevřel v rozlišení totožném pro nastavený monitor a aby v tom rozlišení též zůstal? Dal jsem dotaz na poradnu živě, ale nepřišla mi žádná rada. Pánové, děkuji Vám za rady, zdraví Vladimír.

Pane, měl jste pravdu, bylo to nastavené v tzv. komptibilitě, bylo zatržené všechno. Trochu se stydím, že jsem se na takovou celkem základní věc nepodíval. Problém je vyřešen, děkuji Vám, zdraví Vladimír