Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Zvýšit přesnost ukazatele" myši se samo zapíná.

Dobrý den,

řeším asi 3 dny problém, kdy se mi po každém restartu PC samo zapne nastavení "Zvýšit přesnost ukazatele" v nastavení myši. Nevím, z jakého důvodu mi to dělá. Software myši mám už asi půl roku stejný a nikdy s tím problém nebyl. V nastavení toho softu tam ani nic takového není a děje se to i když software odinstaluji, takže tím by to být nemělo. Nic jiného mě upřímně nenapadá. V registrech je po manuálním vypnutí nastaveno správně, ale i přes to se po restartu samo zapne. Tuší někdo, co by to mohlo způsobovat?

Řešení:

Tak jsem idiot. Včera jsem to nikde neviděl, že by se řešilo, a dnes jsem našel odpověď. Nechám to tu a označím jako vyřešené, kdyby někdo měl stejný problém. Důvodem je nová aktualizace programu iCUE. Jde o software pro Corsair produkty (já využívám na jejich vodní chlazení). Na řešení se prý pracuje. Bližší info viz níže
https://www.reddit.com/r/WindowsHelp/comments/1agok50/enhance_pointer_precision_turns_itself_on_after/

Tak jsem idiot. Včera jsem to nikde neviděl, že by se řešilo, a dnes jsem našel odpověď. Nechám to tu a označím jako vyřešené, kdyby někdo měl stejný problém. Důvodem je nová aktualizace programu iCUE. Jde o software pro Corsair produkty (já využívám na jejich vodní chlazení). Na řešení se prý pracuje. Bližší info viz níže
https://www.reddit.com/r/WindowsHelp/comments/1agok50/enhance_pointer_precision_turns_itself_on_after/