Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook cez prehliadač reaguje ako keby bol stlačený kláves Ctrl

Ahojte, som úplny laik takže ak píšem do nevhodnej kategórie tak sa ospravedlňujem. Mám notebook Lenovo - Windows 8 a využívam prehliadač Google Chrome. Raz za čas - začína to byť čoraz častejšie - pri snahe o napísanie webovej adresy - napríklad “pc.poradna.net” notebook reaguje ako keby som mala stlačený Ctrl - a teda ukáže lištu na tlačenie keďze prvé písmeno je p. - To ako zareaguje závisí od toho aké písmená samozrejme stlačím. Deje sa to niekedy aj keď chcem na už načítanej stránke niečo napísať- napr. Prihlásiť sa niekam a teda zadať svoje prihlasovacie údaje. Súčasne v danej chvíli ak chcem otvoriť stránku cez záložku ju nikdy neotvorí hneď - ale otvorí ju v ďalšom okne, čo mi samozrejme nevadí ale je to vždy spojené s daným “pomyselne stlačeným Ctrl” tlačidlom, ktorý ale v skutočnost nie je stlačený. Niekedy pomôže úplne zrušit každé otvorené okno. A začať odznova, inokedy to skúšam opakovane a opakovane a nepomáha nič a je nutné iba čakať. Ak by niekto vedel, čo to môže spôsobovať a ako si s tým poradiť budem vďačná. Ďakujem

Windows 8

čili stáří toho krámu bude převeliké. pod klávesnicí můžou být nashromážděné různé svačiny, nápoje, pak to občas blbne.
například to překrýt utěrkou a přes ni klávesnici vysát (ať se nevysají do vysavače).
taky jde vzít štětec, namočit do lihu a pod klávesami ctrl to vyčistit (můžou být dvě).

Vďaka Vám za tipy. Bohužiaľ nemám žiadnu nálepku na ntb k upresneniu. Snažila som sa to dohľadať aj cez ovládácí panel >systém, ale ani tam model ntb nepíše. Teoreticky tie nečistoty môžu byť, aj keď skôr asi prach ako jedlo/nápoje.. len nerozumiem tomu, prečo neotvorí ani záložku normálne v danej fáze, čo s klávesnicou nič spoločné nemá.. ak to znovu začne tak skúsim pripojiť nejakú externú klávesnicu, len vzhľadom k tomu, že sa to deje skutočne len raz za čas neviem súčasne dať výsledok tohto pokusu a samozrejme skúsim ho vyčistiť, len potrebujem kúpiť slabší vysávač hah :) vďaka všetkým ešte raz

A áno mimo prehliadača to funguje vždy správne.