Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze zarovnat kazety

Dobrý den, starší tiskárna HP PCS 2175 AIO ,poslední týden na displei "enter zarovná kazety" . Enter vytiskne řádek a nic. Zase se objeví to stejné. Skenovat lze tisk z PC také, ale kopírovat nejde . Asi hodné stará tiskárna nebo lze nějak opravit ? děkuji

Ahoj
Budu upřímný,
Ta tiskárna pamatuje tvorbu hnědého uhlí
Teď vážně
Opravdu je tak stará že pamatuje ovladače na XP. Podle mě skutečně "asi" dosloužila

Všechno jde opravit, asi ne doma, ale ta oprava by byla určitě nerentabilní
Dnešní tankové systémy už jsou na dobrých cenách
Zvaž

cely problem jest tento
1.Mas prazdne naplne
2.Tiskarna se pokousi zarovnat,
3.Vytiskne tedy zarovnavaci stranku.
4.Jak vypada tato zar. stranka s prazdnymi naplnemi ?
Je hodne bila.
5.Pak si skener skenuje tuto stranku a zjistuje chyby pri zarovnavani.
6.Proto nedojde ke spravnemu zarovnani.
Po vypnuti a novem zapnuti tiskarny se proces opakuje.
Konkretne se opakuji body 1 az 6.
Reseni ?
Koupit za par stovek nove naplne. Nebo rovnou novou tiskarnu
s 2letou zarucni dobou.