Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC, je takto v pořádku?

Ahoj všem.

Začínám uvažovat o pořízení nového PC, protože upgrade starého už nemá cenu.
Našel jsem sestavu, kterou jsem si trochu poupravil a zajímá mne, jestli bude takto funkční. Případně, jestli jsem něco nepřehlédl. (Velikost, kompatibilitu, poruchovost...)

[urlhttps://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=7B6A6B726D6C62774][/url]

Počítám s občasným hraním Wot, Mafie a možná už si budu moct zahrát i něco novějšího.
Jinak to bude běžné Pc v domácnosti.
Originální sestava je od GeekBoy.cz

Děkuji

Buď ten Samsung nebo klidně ten Kingston jak píše Host. Porovnej si je, já se na parametry ani cenu nedíval. WD bych asi nebral. Mám v PC sice WD, ale klasické magnetické disky.
SSD mám Kingston, ale už dlouho. Rychlostně nic extra, ale je spolehlivý. Novější jsou daleko rychlejší.