Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístupová práva na TS3 server. Nastavení + customizace.

Ahoj kluci. Opět jsem zabředla do bažiny a jsem v koncích. Potřebovala bych nastavit přístupová práva pro TeamSpeak 3 server. Neběží mi doma ale na ts3.cz ale nejsem absolutně schopná si toto nastavit a dělám psí kusy. Hledala jsem na Youtube nějaky tutoriály. Ano, jsou tam ale vše je 4 a více let stary a tak jak vypadá program na tom videu tak já tam mám něco úplně jinyho. Nějaky volby joinpower a přidělování tyto volby uživatelům tak to tam vůbec nemám. A tím pádem nevím jak to nastavit. S angličtinou nemám až tak velky problémy ale některým technickým výrazům prostě nerozumím. Používám klienta ve verzi 3.6.1 a teď jsem opět něco podělala a musím jít server celej resetovat.

Poradíte mi někdo, jak se s tím dostanu dál? Děkuji.

Tak jsem po hodně dlouhé době dostala odpověď. Nejsem z ní moudrá a vůbec se mi nelíbí. K nastavení mnou požadovaných věcí mám použít program, který je určený pro nastavení serveru TS3. Jmenuje se YATQA. Byla jsem upozorněna, že můj query port je 10016 a s tímto portem se musím připojovat. Je to rada nad zlato. On totiž ten port nejde v programu vůbec zadat. Jsou tam napevno pouze dva. 10011 a10101. Nefunguje ani jeden a to ani v případě že použiji jeden nebo druhý a svůj query port zadám do pole Port(optional).

No je to zvláštní a jsem na rozpacích. S takovouto službou jsem se ještě nesetkala.